Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Pieniądze & Inwestycje , wydanie maj 2014 r.

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.AKTUALNOŚCI. Nie każda struktura jest alternatywą dla lokaty. Okres niskich stóp procentowych, a więc i relatywnie niewielkich zysków z bankowych lokat to dobry czas dla struktur. 2.Zamknięte fundusze obligacji pozwoliły zarobić. Skierowane do zamożniejszych klientów fundusze obligacji działające w formule funduszy zamkniętych notują lepsze wyniki niż ich odpowiedniki wśród funduszy otwartych. 3.GIEŁDA. Portfel inwestora: co kupić, a co sprzedać w maju. Przedstawiamy trzy portfele dla inwestorów z budżetem: 10 tys. zł, 50 tys. zł i 100 tys. zł. 4.EMERYTURY. PPE — sposób na dodatkową emeryturę. Pracownicze programy emerytalne nie cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem, a szkoda. Oznaczają korzyści obopólne, zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. 5.NIERUCHOMOŚCI. RAPORT: Inwestowanie w nieruchomości za granicą. Kupując nieruchomość za granicą, należy przygotować się na niecodzienne komplikacje. 6.SZTUKA. Malarstwo europejskie. Na polskim rynku można kupić dzieła w atrakcyjnych, w porównaniu z rynkiem światowym, cenach. 7.RYNKI ZAGRANICZNE. Analiza sytuacji na giełdach w USA i Indiach.

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Dorota Siudowska-Mieszkowska