Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Pieniądze & Inwestycje , wydanie kwiecień 2014 r.

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.AKTUALNOŚCI. MdM: w kwietniu zmienią się limity cen. Wysoko ustawione limity cen w woj. pomorskim będą obowiązywały do lipca, w pozostałych województwach do zmian dojdzie już w kwietniu. 2.Korzystne zmiany w IKZE: kwotowy limit wpłat. W tym roku każdy może odłożyć blisko 4.500 zł. W zamian, w zależności od tego, według jakiej skali rozlicza się podatek dochodowy, można liczyć na zwrot wynoszący od 800 do 1.400 zł. 3.GIEŁDA. Akcje, które warto kupić lub sprzedać w kwietniu. Przedstawiamy trzy portfele dla inwestorów z budżetem: 10 tys. zł, 50 tys. zł i 100 tys. zł. 4.WALUTY. Silny złoty nie zawsze sprzyja inwestorom. Wahania kursu naszej waluty mają znaczenie nie tylko dla wytrawnych graczy, ale także dla oszczędzających i inwestujących w złoto czy fundusze zagranicznych akcji i obligacji. 5.FUNDUSZE INWESTYCYJNE. Brak prowizji nie oznacza, że nasz zysk będzie większy. Krótkoterminowe promocje w przypadku funduszy inwestycyjnych mogą być interesujące w zasadzie wyłącznie dla osób, które chcą jednorazowo zainwestować większy kapitał. 6.INWESTYCJE ALTERNATYWNE. Inwestycja w whisky. Do lokowania kapitału w whisky zachęcają wyniki aukcyjne. 7.SZTUKA. Platery — dobry pomysł na inwestycję w sztukę. Aby kupić przedmiot, który może przynieść w przyszłości zysk, wystarczy tylko kilkaset złotych. 8.RYNKI ZAGRANICZNE. Analiza sytuacji na giełdach w USA, Wielkiej Brytanii i Czechach.

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Dorota Siudowska-Mieszkowska