Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Pieniądze & Inwestycje , wydanie specjalne marzec 2014 r.

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.Retrospekcja i zagrożenia: nauka poszła w las. 2.Możemy spodziewać się spadków. 3.Słabe dane makro. 4.Spekulacyjny obraz rynku. 5.Bańka kredytowa w Chinach. 6.Instrumenty liniowe: kontrakty futures, kontrakty różnic kursowych (CFD) oparte na akcjach. 7.Instrumenty nieliniowe: opcje europejskie, cyfrowe. 8.Opcje typu egzotycznego: opcja binarna. 9.Indeks zmienności VIX – volatility index. 10.Inne klasy instrumentów i taktyki inwestycyjne.

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Dorota Siudowska-Mieszkowska