Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Kierowca w firmie, wydanie kwiecień 2014 r.

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.O tym się mówi. Kierowca nie odpali auta, jeśli będzie pijany. 2.Każdy będzie miał dostęp do danych o pojazdach. 3.Punkty karne będą kasowane dopiero po zapłaceniu mandatu. 4.Czas pracy kierowców. Ewidencjonowanie czasu pracy kierowcy nie zależy od sposobu współpracy z nim. 5.Użycie magnesu sprawia, że podczas jazdy rejestrowany jest odpoczynek. 6.Dokumentacja. Ciągłe zatrudnianie pracowników na czas określony będzie zabronione. 7.Przy wypłacaniu zagranicznych diet pomogą odpowiednie zapisy w regulaminie wynagradzania. 8.Warunki wykonywania transportu. Przewóz kupionej pustej naczepy wymaga posiadania uprawnienia transportowego. 9.Prawa i obowiązki kierowcy. Pracodawca nie ma obowiązku płacić mandatu, który otrzymał jego kierowca. 10.Kierowcy przysługują cztery dni urlopu na żądanie. 11.Kierowca może odbierać odpoczynek, gdzie chce. 12.Sądy i trybunały o kierowcach. Okoliczności kradzieży wykresówek muszą zostać należycie zbadane przez organy kontrolne. 13.Jeśli kierowca nie jest w stanie zapłacić kar za brak opłaty drogowej, należy mu się ulga. 14.Instytucje kontrolne. Oszukiwanie zapisów tachografu jest ostrzej karane za granicą.

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Praca zbiorowa