Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Pieniądze & Inwestycje , wydanie listopad 2014 r.

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: GIEŁDA 1.Jak się nie dać manipulantom INWESTYCJE ALTERNATYWNE 2.Złoto i ziemia to nie tylko pewny, ale także nieopodatkowany zysk NIERUCHOMOŚCI 3.Wszystkie tajemnice księgi wieczystej ANALIZY, REKOMENDACJE 4.CCC Spółka produkująca obuwie notuje bardzo dużą dynamikę wzrostu przychodów i zysku. Co prawda kurs jej akcji wciąż znajduje się w długotrwałej konsolidacji o bardzo szerokich rozmiarach, ale to może być bardzo dobry moment do wejścia dla inwestorów długoterminowych. 5.Gino Rossi Kurs akcji spółki produkującej obuwie może zmierzać w kierunku szczytów z 2011 roku. Są ku temu dobre podstawy fundamentalne: dynamicznie rosnące przychody, śmiały plan zwiększenia zysku o ponad 60% do końca 2017 roku. Nieco niepokoją wywindowane już wyceny wskaźnikowe C/Z i C/WK. 6.Monnari Kurs Monnari od 2012 roku znajduje się w bardzo silnej hossie. Cena akcji wzrosła o ponad 900% od dołka. Mimo to wciąż jest relatywnie tania na tle zarówno branży, jak i szerokiego rynku. Do tego wystartowała z kampanią reklamową w TV 7.Vistula Wskaźnik C/WK spółki odzieżowej wynosi 0,77, czyli teoretycznie za 77 gr kupujemy 1 zł majątku przedsiębiorstwa. W przypadku Vistuli inwestor ma zatem dość spory tzw. margines bezpieczeństwa już na samym wejściu FINANSE 8.Obligacje wciąż alternatywą dla lokat Ministerstwo Finansów obniżając oprocentowanie obligacji skarbowych, dopiero w sierpniu i we wrześniu zrobiło inwestorom detalicznym prezent, gdyż na rynku hurtowym rentowności spadają niemal od początku roku FOREX 9.Jak inwestować w bitcoin i czy warto Chyba niemal każdy inwestor słyszał o tym, co stało się z ceną wirtualnej waluty zwanej bitcoin w ciągu ostatnich dwóch lat: napierw kilkusetprocentowy rajd, a potem spadek o 65%. Czy wciąż warto brać bitcoin na celownik? Jeśli tak, to gdzie i w jaki sposób można kupić walutę? RYNKI ZAGRANICZNE 10.USA i Hongkong na celowniku „niedźwiedzi” Była kolonia Wielkiej Brytanii, należąca obecnie do Chin, przeżyła potężne turbulencje polityczne, a w tamtejszą giełdę bije również słabnąca gospodarka Państwa Środka. Z kolei w Wall Street zapewne uderzy nie tylko wygaszenie programu skupu aktywów przez Fed, ale także… osłabienie euro.

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Dorota Siudowska-Mieszkowska