Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Pieniądze & Inwestycje, wydanie listopad-grudzień 2014 r.

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: ANALIZY, REKOMENDACJE 1.ABC DATA Spółka wyhamowała trend wzrostowy przy 4,45 PLN, co w połączeniu ze słabszymi wynikami stanowiło realny punkt odwrotu dla kursu. Aktualnie otrzymujemy sygnały do dalszych możliwych spadków. Krótkoterminowo jednak widoczne są próby odreagowania. 2.GETIN NOBLE BANK Walor po okresie hossy trwającej od połowy 2012 roku do połowy 2014 roku zanotował silną realizację zysków. Przyczyny leżą zarówno w problemach natury fundamentalnej, jak i w sytuacji zewnętrznej. W ostatnich tygodniach obserwujemy jednak swoiste wyprzedanie rynku, co znajduje potwierdzenie w układzie wskaźnikowym. 3.MEDICAL GORITHMICS Spółka była jednym z ciekawszych odkryć rynku NewConnect w ostatnich latach. Przejście na parkiet główny doprowadziło do mocnych wzrostów, gdzie ostatecznie do gry weszła znacząca podaż akcji ze strony głównych akcjonariuszy. W konsekwencji kurs wyraźnie spadł, niemniej walor w dalszym ciągu prezentuje się silnie fundamentalnie. 4.WORK SERVICE Emitent charakteryzuje się solidną pozycją fundamentalną oraz klarownym trendem wzrostowym. Aktualna korekta ma związek z niedawnym testem okolic 20 PLN oraz emisją akcji po 16,5 PLN FUNDUSZE INWESTYCYJNE 5.Historyczne zyski nie powinny być jedynym kryterium wyboru funduszu Dlaczego ci, którzy kierują się historycznymi stopami zwrotu funduszy inwestycyjnych, popełniają wielki — i kosztowny — błąd? Jakie inne wskaźniki, oprócz stóp zwrotu, mogą pomóc w wybraniu dobrego funduszu? FINANSE 6.Jak skutecznie zabezpieczyć bliskich Na rynku finansowym istnieją rozwiązania pozwalające zabezpieczyć rodzinę od finansowych następstw swojej śmierci. Mają one jednak pewne ograniczenia. BANKI 7.Zapisy w księdze wieczystej a nabycie mieszkania na kredyt (cz. 2) Dlaczego mało znane rodzaje hipoteki potrafią uprzykrzyć życie nabywającemu nieruchomość? Czym dokładnie różni się proces nabycia mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym?

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Dorota Siudowska-Mieszkowska