Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Pieniądze & Inwestycje , wydanie grudzień 2014 r.

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: GIEŁDA 1.Św. Mikołaj często przynosi inwestorom prezenty INWESTYCJE ALTERNATYWNE 2.Czy dojdzie do dalszych spadków na "czarnym złocie"? PODATKI 3.Bitcoin to nie waluta. Tak przynajmniej twierdzi fiskus. ANALIZY, REKOMENDACJE 4.Asseco Poland Jedna z największych spółek informatycznych w kraju pokazała dobre wyniki za III kwartał 2014 roku. W dodatku na jej wykresie rysuje się interesujący układ techniczny. Reprezentuje ona stabilny model finansowy. To wszystko razem sprawia, że można rozważyć zakup jej walorów w perspektywie kolejnych miesięcy 5.Comarch Firma jest jednym z emitentów, którzy pozytywnie zaskoczyli rynek po prezentacji wyników za III kwartał 2014 roku. Rynek dość szybko zareagował, podbijając kurs spółki na 7-letnie maksima. Mimo to zainteresowanie walorami powinno się wciąż utrzymywać 6.Empik Media&Fashion Akcje spółki Empik zawsze cechowały się podwyższoną zmiennością. Ostatnie spadki wynikają jednak nie z różnego rodzaju spekulacji dotyczących sytuacji własnościowej, lecz z problemów fundamentalnych emitenta. W konsekwencji kurs znalazł się najniżej od 2009 roku. Czy to okazja? 7.Rafako Rafako — jedna z najbardziej lubianych przez spekulantów spółek — ma za sobą słabszy okres wynikowy, co znajduje również odzwierciedlenie w wycenie papierów. Jednakże zwyżki z połowy listopada sygnalizują, że być może kurs wydostanie się z kanału spadkowego FINANSE 8.Czy w 2015 roku będzie łatwiej o kredyt hipoteczny Odpowiedź brzmi: to zależy, kto się będzie o niego starał. Łatwiej będą mieć ci, którzy są małżeństwem i mają co najmniej troje dzieci. A to ze względu na wchodzące niedługo zmiany w programie „Mieszkanie dla młodych” PRAWO 9.Na co warto uważać przy zakupie mieszkania? Zawarcie umowy przedwstępnej przy nabywaniu mieszkania na rynku pierwotnym to zupełnie inna bajka od zakupu na rynku wtórnym. W obydwu przypadkach występują pewne „kruczki”, na które warto uważać albo które warto stosować SZTUKA 10.O inwestowaniu w obrazy porad kilka Przypominamy kilka podstawowych zasad, którymi trzeba się kierować, inwestując na rynku sztuki. I tłumaczymy, dlaczego na tym rynku lokowanie kapitału musi się wiązać z ogromną pracą i nieustannym zdobywaniem wiedzy

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Dorota Siudowska-Mieszkowska