Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Pieniądze & Inwestycje, wydanie luty 2015 r.

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.Już 76% kupujących sztukę to inwestorzy 2.Czy opłaca się zakładać konto bankowe ze zwrotem części wydatków 3.Koszty inwestowania poprzez domy maklerskie (cz. 1) 4.Inwestowanie w polskie spółki dywidendowe staje się coraz bardziej atrakcyjne 5.Jak wypełnić PIT-38 (cz. 2) 6.Inwestowanie w fundusze (cz. 2): kupowanie jednostek bez opłat 7.Inwestowanie w sztukę (cz. 1): unikalne cechy rynku, czyli z czym ma problem kolekcjoner 8.Arctic Paper (ATC): są szanse na wzrosty 9.Krezus (KZS): próby wygenerowania ruchu korekcyjnego 10.Bank Millennium (MIL): tylko dla orłów (o stalowych nerwach), które lubią grę na podbitki 11.Monnari Trade (MON): trendzie wzrostowy, trwaj! 12.Australia: będzie okazja do gry na spadki 13.Szwajcaria: zdecyduje apetyt na franka

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Dorota Siudowska-Mieszkowska