Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Aktualności księgowe, wydanie kwiecień 2015 r. część II

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.Korekta zeznań podatkowych – nowe przepisy budzą wątpliwości 2.Zbliża się termin płatności pierwszej raty obowiązkowego odpisu na ZFŚS 3.Badania lekarskie pracowników 4.7 najważniejszych zmian w VAT od 1 lipca 2015 r. 5.Warto korzystać z GPS – ewidencja przebiegu musi być szczegółowa 6.Kara umowna może być kosztem 7.Zdarzenia po dniu bilansowym wymagają odpowiednich korekt 8.Dochód CFC należy opodatkować 19% podatkiem 9.Przedmiot leasingu finansowego w księgach leasingobiorcy 10.Lepiej sprzedać za grosz, niż podarować 11.Wydatki na parkowanie niezwiązane z przejazdami stanowią koszt podatkowy w pełnej wysokości 12.Utworzenie rezerwy zależy od prawdopodobieństwa wygrania w sporze z UKS 13.Niepodlegający odliczeniu VAT od zakupu paliwa może być kosztem podatkowym 14.Część składki ubezpieczeniowej opłacana przez pracodawcę stanowi przychód pracownika 15.Wskaźniki i stawki – samochód w firmie

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Zbigniew Biskupski