Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Aktualności księgowe, wydanie maj 2015 r. część I

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.Małe firmy skorzystają z uproszczeń przy sporządzaniu sprawozdań 2.Nowocześniejsza administracja 3.Nowe formularze CIT-8 i CIT-8/O 4.ZUS zmienił stanowisko – małe firmy nie zapłacą składek na Fundusz Pracy 5.Mama i tata idą z dzieckiem do pracy 6.Złotówka za złotówkę – rząd przyjął projekt zmian w ustawie o świadczeniach rodzinnych 7.Przejmując spadek, uważaj na długi 8.Nie można odliczyć VAT z faktury dokumentującej czynność pozorną 9.Rozliczenie kosztów podróży służbowych 10.Obchody jubileuszu firmy wpływają na jej rozliczenia 11.Rezerwa z tytułu podatku odroczonego 12.Problem z „otrzymaniem faktury” w przypadku dokumentów elektronicznych 13.Samochód firmowy w celach prywatnych – stosunek powołania wolny od ZUS 14.Odprawa emerytalna prezesa zarządu podlega PIT, ale nie ZUS 15.Dostawa towarów wywożonych poza terytorium UE może być opodatkowana 0% VAT 16.Wskaźniki i stawki – zmiany w ubezpieczeniach

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Zbigniew Biskupski