Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Pieniądze & Inwestycje, wydanie kwiecień 2015 r

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.Gdzie znaleźć dobrze oprocentowaną lokatę 2.21 ważnych sygnałów nieformalnych wysyłanych przez spółki 3.Jak obniżyć podatek giełdowy za pomocą dwóch rachunków maklerskich 4.Jak zabezpieczyć oszczędności na wypadek śmierci 5.Ubezpieczenie ze zwrotem składki – czy to się opłaca 6.Autografy: jak budować kolekcję i na niej zarabiać 7.Koszty inwestowania w sztukę w Polsce 8.Mercator Medical (MRC): producent rękawic ma bardzo dobre perspektywy 9.Quercus TFI (QRS): dobra marka jest, trzeba czekać na większe zainteresowanie funduszami 10.Robyg (ROB): spodziewany wzrost marż daje szansę na wyjście z konsolidacji 11.Trakcja (TRK): wyniki są rewelacyjne, ale trend nie jest jednoznaczny 12.Kiedy ruszy cykl podwyżek stóp w USA i czy to wywoła bessę na giełdach?

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Dorota Siudowska-Mieszkowska