Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Pieniądze & Inwestycje, wydanie marzec-kwiecień 2015 r.

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.Jak się uchronić przed debetem na koncie u brokera walutowego 2.Hakerzy w pogoni za portfelami foreksowych graczy 3.Trwa wyjątkowy okres dla obligacji korporacyjnych 4.Koszty inwestowania poprzez domy maklerskie (cz. 2): forex i CFD 5.Jak wypełnić prawidłowo PIT-38 (cz. 3) 6.Kiedy kredyt i karta sprawią dużo problemów 7.Inwestowanie w sztukę (cz. 2): tworzenie portfela 8.Alumetal (AML): firma ma silne fundamenty i przyciąga OFE 9.GPW (GPW): są problemy, ale tylko przejściowe 10.Qumak (QMK): będzie odreagowanie, a potem dalsze spadki 11.Synthos (SNS): nawet zapowiedź dywidendy nie gwarantuje zmiany trendu 12.Niemcy: aż strach wchodzić na długo na DAX… 13.Wielka Brytania: czy podwyżka stóp przyhamuje szarżujący indeks FTSE100

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Dorota Siudowska-Mieszkowska