Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Aktualności księgowe, wydanie czerwiec 2015 r. część II

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.Czy mechanizm korekty kosztów odejdzie do lamusa 2.Zmiany w akcyzie od ubytków 3.Pomoc finansowa dla studentów bez PIT 4.Mechanizm odwrotnego obciążenia wpływa na ewidencję księgową 5.Koniec solidarnej odpowiedzialności podatkowej właścicieli garaży 6.Nowe zasady wydawania interpretacji przepisów prawa podatkowego 7.Nieważna umowa opodatkowana VAT 8.Moment powstania obowiązku podatkowego może się różnić 9.Zmiany w ustalaniu podstawy zasiłków dla przedsiębiorców 10.Wydatki z tytułu wykonania zastępczego mogą być kosztem 11.Wyjście z podatkowej grupy kapitałowej to nie koniec odliczania straty 12.Przed dłuższym wyjazdem za granicę trzeba ustanowić pełnomocnika do doręczeń 13.O miejscu wykonywania pracy decyduje zapis w umowie 14.Wydatki z tytułu użytkowania samochodu wykorzystywanego w celach mieszanych można zaliczyć do kosztów 15.Zleceniobiorca wykorzystujący samochód służbowy do celów prywatnych uzyskuje nieodpłatne świadczenie 16.Powrót do zwolnienia z VAT był możliwy tylko do 8 maja 2015 r. 17.Zmniejszenie lub zawieszenie emerytury i renty

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Zbigniew Biskupski