Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Aktualności księgowe, wydanie lipiec 2015 r. część I

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.Ostatni dzwonek na złożenie sprawozdania finansowego 2.Pierwsza fala wykreśleń spółek z KRS od 1 lipca 2015 r. 3.Ewidencja akcyzowa nie będzie warunkiem zwolnienia z podatku 4.Będzie wyższy VAT na smoczki i soczewki kontaktowe 5.Obywatel polski zamieszkały w USA nie płaci podatku w Polsce 6.Błąd księgowego nie uprawnia do zmiany metody amortyzacji 7.Ewidencja operacji dokonywanych kartami płatniczymi 8.Opodatkowanie świadczeń niepieniężnych dla pracownika w podróży budzi wątpliwości 9.Moment powstania obowiązku podatkowego może się różnić 10.Wpis do ewidencji przebiegu pojazdu musi być potwierdzony przez podatnika 11.Gdy nie ma zmiany umowy spółki, nie ma też PCC 12.Można odliczyć 50 lub 100% VAT od paliwa do samochodu 13.Mama pracująca na wychowawczym podlega ubezpieczeniom z racji zlecenia 14.Wskaźnik waloryzacji podstawy zasiłku chorobowego 15.Jednorazowe odszkodowania za wypadki przy pracy

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Zbigniew Biskupski