Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Pieniądze & Inwestycje, wydanie maj 2015 r.

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.Ograniczenie dźwigni a wyniki inwestorów 2.Sygnał na złotym podpowiada: „kupuj” polskie akcje 3.Banki na GPW: na razie są ciężarem, ale to się zmieni 4.Jak inwestować, myśląc o spadku 5.Nadchodzi kres pokaźnych zysków funduszy obligacji skarbowych 6.Kredyt w koncie osobistym czy karta kredytowa 7.Inwestowanie na rynku rzeźby (cz. 1) 8.Alior Bank (ALR): można się spodziewać gry pod wezwanie 9.Getin Noble Bank (GNB): jest potencjał do odbicia, ale czy do zmiany trendu? 10.Bank Millennium (MIL): walorowi trudno będzie się wydostać z krótkoterminowego kanału spadkowego 11.PKO BP (PKO): gigant rośnie powoli, ale są szanse na wyższą wycenę 12.Hongkong/Chiny: tak wygląda szaleństwo tłumów

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Dorota Siudowska-Mieszkowska