Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Doradca VAT, wydanie lipiec 2015 r.

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: PRZEGLĄD AKTUALNOŚCI 1.Od 1 lipca obowiązują nowe wzory deklaracji VAT 2.Stowarzyszenie świadczące usługi kulturalne jest zwolnione z VAT 3.Wcześniejsze rozwiązanie umowy najmu ma swoje konsekwencje w VAT 4.Bez ewidencji nie można odliczyć całego VAT od aut demonstracyjnych 5.Darmowy dowóz pracowników do firmy bez VAT 6.Problemy z rozliczaniem podatków dotyczą głównie VAT 7.Wstrzymano pracę nad klauzulą przeciwko unikaniu opodatkowania RELACJA Z DYŻURU EKSPERTA ODPOWIEDZI EKSPERTÓW 8.Nie każde przesunięcie towarów między krajami UE to WNT 9.Błędem jest wykazanie usługi w deklaracji VAT-7K i VAT-UE za różne kwartały 10.Sprzedaż nieruchomości kupionej bez VAT jest zwolniona z podatku 11.Błędną fakturę na odwrotne obciążenie trzeba skorygować KOMENTARZ MIESIĄCA 12.Nowe przepisy ustawy o VAT obowiązujące od 1 lipca 2015 r. 13.Zmiany w mechanizmie odwrotnego obciążenia 14.Zmieniona lista towarów wrażliwych 15.Wyższe kaucje gwarancyjne w przypadku sprzedaży paliw 16.Nowe zasady odliczania VAT na podstawie prewspółczynnika 17.Ustalenie proporcji 18.Dwustopniowy mechanizm kalkulacji 19.Odliczanie VAT od paliwa 20.Korekta podatku naliczonego 21.Zmiany w uldze na złe długi 22.Deklaracje i informacje podatkowe ROZLICZANIE VAT 23.Fiskus odmawia klasyfikacji przy odwrotnym obciążeniu 24.Rozliczenie wspólnego przedsięwzięcia w VAT jest kłopotliwe ODLICZANIE VAT 25.Podatnik może odliczyć VAT z faktur wystawionych przed rozpoczęciem działalności VAT W BRANŻACH 26.Rozliczenia VAT przy okresowym braku sprzedaży 27.Przekazanie towarów kurierowi wyznacza datę powstania obowiązku podatkowego 28.Pośrednictwo w sprzedaży przez Internet może być zwolnione z obowiązku rejestracji w kasie fiskalnej 29.Indeks tematyczny

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Rafał Kuciński