Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Aktualności księgowe, wydanie sierpień 2015 r.

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.Małe jednostki skorzystają z uproszczeń w rachunkowości 2.Nie należy spodziewać się zmiany stawki VAT na e-booki 3.Nowe regulacje dotyczące stosowania zwolnienia dla dywidend 4.Odszkodowanie za zakaz konkurencji podlega oskładkowaniu 5.Ekwiwalent za niewykorzystany urlop podlega PIT 6.Uproszczenie przepisów akcyzowych 7.Maksymalna składka nie uprawnia do maksymalnego zasiłku 8.Sama faktura VAT nie świadczy o wykonaniu usługi 9.Weksel własny to nie udzielenie pożyczki 10.Jak uniknąć PCC od zagranicznej pożyczki 11.Skutki podatkowe wypłaty przez TBS zwaloryzowanego wkładu partycypanta 12.Częstotliwość opłat leasingowych nie ma znaczenia 13.Wynagrodzenie prokurenta może być kosztem 14.Odliczanie VAT od paliwa po 1 lipca 2015 r. 15.Można zabezpieczyć się od nieświadomego uczestnictwa w transakcjach pozornych 16.Zwrot opłaty w księgach rachunkowych 17.Bilans według załącznika nr 5 do ustawy o rachunkowości

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Zbigniew Biskupski