Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Aktualności księgowe, wydanie wrzesień 2015 r. część I

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.Przedsiębiorcy powinni monitorować zmiany prawa budowlanego 2.Wydatki na żłobek i przedszkola w kosztach 3.Nocleg pracowników mobilnych bez PIT – zmiana linii interpretacyjnej 4.Czy kontrahent jest czynnym podatnikiem VAT 5.Wątpliwości będą rozstrzygane na korzyść podatnika 6.Zwolnienie z VAT do końca 2018 r. 7.Sprzedaż owoców bez PIT 8.Faktura a nie protokół decyduje o skutkach podatkowych 9.Kwiaty dla pracownika mogą być kosztem uzyskania przychodów 10.Jak zaksięgować notę księgową obciążeniową 11.Jak obliczyć wynagrodzenie chorobowe 12.Otrzymaną dotację księguje się jako „Pozostałe przychody operacyjne” 13.Fakturę obejmującą raty leasingowe księguje się z datą wystawienia 14.W deklaracji VAT-7 należy wpisać całą kwotę netto zakupu paliwa do samochodu 15.Częściowe wynagrodzenie z tytułu zlecenia jest możliwe wyłącznie w przypadku zapisu o wynagrodzeniu miesięcznym 16.Ustawy podpisane i opublikowane

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Zbigniew Biskupski