Znajdź ebooka:

Aktualności

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

  13-11-2014 13:00

  Plan minimalny, czyli 5 porad dla prostszego życia

  O minimalizmie jest głośno. Niedawno ukazały się dwie ważne książki polskich blogerek, które o tym opowiadają: "Minimalizm po polsku" Anny Mularczyk-Meyer oraz "52 tygodnie Ludmiły Piaseckiej". Wszyscy dookoła porządkują i optymalizują. O co właściwie chodzi w uproszczonym stylu życia?
  czytaj

Aktualności księgowe, wydanie lipiec 2015 r. część II

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.Od 2016 roku przychody i koszty podatkowe będą ujmowane na bieżąco 2.Prawo bilansowe bliżej podatkowego 3.Podatnicy bez problemu zarchiwizują i prześlą fiskusowi księgi podatkowe 4.Dostawa paliwa nie jest dostawą towarów o charakterze ciągłym – MF rozwiewa wątpliwości podatników 5.Od 2017 roku dokumentacja cen transferowych według nowych zasad 6.Wpis w księdze nadawczej to za mało, aby odliczyć VAT 7.Zysk na kapitał zapasowy bez PIT 8.Konsekwencje przesunięcia terminu bądź odwołania pracownika z urlopu 9.Drogim prezentem ślubnym zainteresuje się fiskus 10.Jak zabezpieczyć przepływy pieniężne 11.Obowiązek podatkowy z tytułu importu usług może powstać w ostatnim dniu miesiąca 12.Premia wypłacona w ustalonym terminie jest kosztem roku, za który została wypłacona 13.Nieodliczony VAT nie może być kosztem, jeśli podatnik miał prawo do odliczenia 14.Nagrody nie uwzględnia się w wynagrodzeniu urlopowym 15.Nowe stawki opłat skarbowych

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Zbigniew Biskupski