Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Aktualności księgowe, wydanie październik 2015 r.

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.Małe firmy przygotują uproszczone sprawozdanie finansowe 2.Komornicy bez kasy fiskalnej 3.Kara porządkowa bez zmian 4.Następca prawny może skorygować błędne faktury 5.Podatek od nieruchomości czy podatek katastralny 6.Biegły ustali wartość początkową środka trwałego 7.Konwersja zagranicznej pożyczki na kapitał zakładowy – skutki w CIT 8.Usługi dodatkowe mogą być objęte odwrotnym obciążeniem 9.Bilet wystarczającym dowodem odbycia podróży służbowej 10.Niewłaściwy adres czy nazwa spółki na fakturze nie jest przeszkodą w odliczeniu VAT 11.Cenę zakupu pomniejsza się o otrzymane skonta 12.Jak obliczyć wynagrodzenie netto po dokonaniu potrąceń 13.Mały podatnik może jednorazowo amortyzować komputer 14.Niższe stawki podatków i opłat lokalnych w 2016 r.

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Zbigniew Biskupski