Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Aktualności księgowe, wydanie lipiec 2015 r. część III

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.Definicja transakcji jednolitej gospodarczo nie jest precyzyjna 2.Program dofinansowania dla firm 3.Przy odliczeniach częściowych podatek naliczony będzie obliczany na podstawie prewspółczynnika 4.Fiskus zwróci podatnikowi koszty dojazdu do urzędu 5.Wcześniejsze rozwiązanie umowy najmu rodzi obowiązek podatkowy w VAT 6.Zwrot VAT dla podróżnych w systemie TAX FREE 7.Odpis na fundusz rekultywacji może być kosztem do wysokości limitu 8.Student nie zawsze jest zwolniony z ZUS 9.Złożenie VAT-26 nie jest warunkiem odliczenia podatku od paliwa do samochodów ciężarowych 10.Arkusze spisu z natury można utworzyć w Excelu 11.Wydatki na dojazdy służbowe są kosztem podatkowym 12.Użytkowanie auta podczas urlopu nie wyklucza uznania wydatku na ratę leasingową za koszt podatkowy 13.Kto musi stosować kasy fiskalne 14.Odsetki należne z tytułu nieprzekazania w terminie składek do OFE

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Zbigniew Biskupski