Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Aktualności księgowe, wydanie maj 2016 r.

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.Sprawozdanie finansowe należy złożyć do sądu i urzędu skarbowego 2.Postanowienia z umowy decydują o wykonaniu usługi budowlanej 3.Dostawa z udziałem dwóch firm z UE nie będzie transakcją trójstronną 4.Faktura nie jest jedynym dokumentem uprawniającym do odliczenia VAT 5.Fiskus ma możliwość kontroli zwolnienia z podatku u źródła 6.Koszty pośrednie są potrącalne w dacie ich poniesienia 7.Zapłacone udziałowcom odsetki mogą być kosztem spółki 8.Nierzetelna faktura nie będzie podstawą rozliczenia wydatku w CIT 9.Kierownik musi posiadać opis sposobu prowadzenia ksiąg rachunkowych 10.Pracodawca przyznaje kwoty pieniężne z funduszu socjalnego 11.Zleceniobiorca może dostarczyć imienny raport osoby ubezpieczonej 12.Pracownika obowiązuje 30-dniowy okres oczekiwania na zasiłek 13.Importerzy i eksporterzy towarów muszą stosować unijny kodeks celny

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Zbigniew Biskupski