Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Pieniądze & Inwestycje, wydanie marzec 2016 r.

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.Czy o bankach dowiedzieliśmy się już tyle złego, że czeka nas odbicie ich cen? 2.Jakie podatki musi płacić inwestor przy zakupie, a jakie przy zarządzaniu nieruchomością 3.Serduszko puka w rytmie cza-cza… czyli o tym, czy możliwe jest inwestowanie w poezję 4.AB (ABE): program 500+ szansą dla dystrybutora IT 5.Sare (SAR): kłopoty na własne życzenie 6.STOCK SELECTOR 7.Analiza spółek z portfela STOCK SELECTOR 8.Niemcy: o wzrosty na DAX będzie ciężko

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Dorota Siudowska-Mieszkowska