Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Aktualności księgowe, wydanie kwiecień 2016 r. część II

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.Składanie korekt zeznań CIT-8 już na nowych zasadach 2.Nie można wystawić faktury 30 dni wcześniej od wykonania usługi 3.Wydatki pośrednie nie pozbawiają odliczenia VAT 4.Transakcje trójstronne wykazuje się w deklaracji VAT 5.Podstawa opodatkowania VAT zawiera koszty dodatkowe 6.Koszty kwalifikowane są odliczane w zeznaniu CIT 7.Zaliczenie do kosztów wydatków z ubiegłego roku 8.Od pożyczek dla pracowników nie trzeba płacić podatku bankowego 9.Zysk netto może być podstawą wpłat na ZFŚS 10.Stratę wykazuje się w zeznaniu rocznym CIT-8 11.Jednorazowa amortyzacja środków trwałych w firmie 12.Koszty wynagrodzeń w księgach rachunkowych 13.Odpisy aktualizacyjne w wyniku upadłości dłużnika 14.Zwrot wydatków na dojazd emeryta bez składek ZUS 15.Umowa czasowa przekształci się w umowę na czas nieokreślony 16.Ministerstwo informuje o zmianach w grach hazardowych

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Zbigniew Biskupski