Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

"Bloomberg Businessweek" wydanie nr 2112

Autor:

"Bloomberg Businessweek" wydanie nr 21/12

 

"Bloomberg Businessweek" – dwutygodnik ekonomiczny tworzony przez dziennikarzy z ekonomicznego newsroomu "Rzeczpospolitej" i "Parkietu".

Magazyn jest doskonałym źródłem cennych informacji. "Bloomberg Businessweek" przeznaczony jest dla przedsiębiorców ceniących sobie fachowe analizy i opiniotwórcze komentarze . Dostarczamy dane, niezbędne w podejmowaniu kluczowych decyzji finansowych. Zamieszczamy sylwetki przedsiębiorców, analizy rynku, opisy działalności biznesowej i zjawisk gospodarczych.

 

W numerze między innymi:
Król może być tylko jeden
Ostre słowa, nagłe zwroty akcji. Oto kulisy ratowania Polimeksu. I wojny bankierów.
Ameryka wybiera prezydenta
Zdrożała żywność, ale staniały telewizory. Pomoże to Obamie czy Romneyowi? Który byłby lepszy dla Polski? Pokazujemy, jak przez cztery lata zmieniła się gospodarka USA, jaka jest dziś jej kondycja, a jakie są bolączki i szanse.
W autosalonach poleje się krew
Pracę w sieciach dilerskich może stracić 6 tys. osób.
Inwestycje Polskie – instrukcja obsługi
Do jazdy po bezdrożach służą pojazdy terenowe. Do przemknięcia przez kryzys Donald Tusk szykuje specjalny wehikuł finansowy.
Człowiek, który wyszedł z cienia Jobsa
Rok po śmierci założyciela spółka Tima Cooka jest silniejsza niż kiedykolwiek.
Giełda uzależnia. Na dwa sposoby
Jest uzależnienie psychiczne: ciągłe myślenie, planowanie. I emocjonalne: od ryzyka, niespodziewanych zmian i adrenaliny.
Jak zebrać miliard
Facebook nigdy nie zgromadziłby tylu użytkowników, gdyby nie jego największa siła i słabość: filozofi a Marka Zuckerberga.
Pozdrowienia z Sycylii
Niegdyś dumna wyspa, teraz region nękany przez długi i rozrośnięty ponad miarę sektor publiczny.
W USA rządzą ekstremalne filmy o polityce
Katastrofi czny dokument o drugiej kadencji Obamy bije w USA rekordy popularności. Ma nawet szansę przebić kasowo "Fahrenheit 9/11" Michaela Moore’a.

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Opracowanie zbiorowe