Znajdź ebooka:

Aktualności

    25-02-2019 21:01

    Czytniki ebooków

    Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
    czytaj

    08-11-2016 00:12

    Świat Ebooków

    Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
    czytaj

    16-05-2015 08:00

    Ebook jako prezent

    Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
    czytaj

    08-12-2014 09:00

    Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

    Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
    czytaj

    02-12-2014 09:00

    Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

    Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
    czytaj

Pieniądze & Inwestycje , wydanie wrzesień 2014 r.

Autor:

E-BOOK ZAWIERA NASTĘPUJĄCE TEMATY: 1.INTEGER. Spółka Integer znana jest inwestorom z warszawskiego parkietu jako główny rywal Poczty Polskiej. 2.RAINBOW TOURS. Liczne raporty miesięcznie potwierdzają, że spółka dobrze wykorzystała wcześniejszy kryzys w branży turystycznej 3.SERINUS ENERGY.Spółka padła ofiarą swojego zagranicznego zaangażowania. Tunezja może się okazać asem w rękawie 4.URSUS. W ostatnich miesiącach wydarzeniem na papierach producenta ciągników było podpisanie kontraktu na dostawę maszyn do Etiopii. 5.WALUTY.Silny dolar przeceni surowce 6.FUNDUSZE INWESTYCYJNE ETF dają możliwość inwestowania niemal we wszystko 7.FINANSE.Jak najtaniej płacić w obcych walutach

Komentarze od Disqus

Inne ebooki autora: Dorota Siudowska-Mieszkowska