Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Zalety e-booków

Lubisz czytać?

Lubisz czytać? Wydajesz dużo pieniądze na zakup książek lub kilka razy w miesiącu, odwiedzasz bibliotekę? Wiesz że twoje hobby nie należy do tanich i jest czasochłonne? Jeżeli chcesz to w pewnym stopniu zmienić, powinieneś sprawdzić, co mają ci do zaoferowani e-booki. Jakie są ich zalety i dlaczego warto się nimi zainteresować. Jedną z ważniejszych zalet e-booków jest to, że są dostępne w formie elektronicznej. Dzięki temu, ich przechowywanie nie zabiera cennego miejsca na półce. Dodatkowo, e-booki mogą być kupowane online, a ich dostawa nie wymaga czasu – w kilka chwil możesz je pobrać spod określonego adresu, ściągając bezpośrednio na czytnik. W końcu, e-booki oferują wiele innych możliwości, niedostępnych w książkach tradycyjnych. Możesz notować na marginesach, bez trwałego niszczenia książki, możesz dodawać zakładki w różnych miejscach i przełączać się między nimi. W końcu, w wakacyjną podróż możesz zabrać kilkanaście e-booków i w żaden sposób nie wpłynie to na ciężar bagażu. E-booki dają znacznie więcej możliwości, aby zawsze i wszędzie pozostawać bliżej książek.


Komentarze od Disqus