Znajdź ebooka:

Aktualności

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

  13-11-2014 13:00

  Plan minimalny, czyli 5 porad dla prostszego życia

  O minimalizmie jest głośno. Niedawno ukazały się dwie ważne książki polskich blogerek, które o tym opowiadają: "Minimalizm po polsku" Anny Mularczyk-Meyer oraz "52 tygodnie Ludmiły Piaseckiej". Wszyscy dookoła porządkują i optymalizują. O co właściwie chodzi w uproszczonym stylu życia?
  czytaj

Świat Ebooków

Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!

Szanowni Państwo, miło jest nam poinformować, że do grona księgarni z ebookami dołączyła właśnie kolejna nowoczesna platforma oferująca wysokiej jakości ebooki w przystepnych cenach. Jest nią ŚwiatEbooków.pl. Ponieważ księgarnia jest dużo bardzie nowoczesna niż dotychczasowa koobe.pl, którą oczywiście nadal bardzo lubimy za jej zamiłowanie do literatury i oczywiście KONKURSY ;), od teraz nasze sugestie będą kierowały do nowej księgarni. Mamy nadzieję, że i Wam nowa księgarnia z ebookami przypadnie do gustu. Polecamy ŚwiatEbooków.pl


Komentarze od Disqus