Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Świat Ebooków

Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!

Szanowni Państwo, miło jest nam poinformować, że do grona księgarni z ebookami dołączyła właśnie kolejna nowoczesna platforma oferująca wysokiej jakości ebooki w przystepnych cenach. Jest nią ŚwiatEbooków.pl. Ponieważ księgarnia jest dużo bardzie nowoczesna niż dotychczasowa koobe.pl, którą oczywiście nadal bardzo lubimy za jej zamiłowanie do literatury i oczywiście KONKURSY ;), od teraz nasze sugestie będą kierowały do nowej księgarni. Mamy nadzieję, że i Wam nowa księgarnia z ebookami przypadnie do gustu. Polecamy ŚwiatEbooków.pl


Komentarze od Disqus