Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

Czytniki ebooków

Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.

Odpowiedź na pytanie "Jaki wybrać czytnik?" jest jedna: trwały, niezawodny i z dobrą gwarancją. W tym miejscu, bazując na moim doświadczeniu, powinienem zakończyć artykuł słowami: Amazon Kindle, ale dla Waszej wygody i trochę z sympati do mojego kundelka postaram się uargumentować mój wybór. Amazon Kindle jest numerem jeden an rynku i to nie podlega żadnym wątpliwościom, nie jest on wyposażony w multi bajery jakimi dysponują urządzenia konkurencji, ale to do czego został zaprojektowany robi najlepiej ze wszystkich. Jego wygodą użytkowania jest na najwyższym poziomie, równomierne podświetlenie oraz bezrloblemowa synchronizacja czytanych ebooków pomiędzy wszystkimi sprzętami podpiętymi do naszego konta Amazon, powoduje, że ten czytnik ebooków nie ma sobie równych. Na pewno słyszeliście historie o tym jak to do Amazonu ktoś wysłał pogryziony przez psa lub połamany przez dziecko czytnik a Ci w ramach gwarancji odesłali mu nowy. W tych historiach nie ma grama kłamstwa. Osobiście widziałem Kindla, który w strzępach poleciał za morze, a wrócił jako nowiutki w folii. Niestety serwis pogwarancyjny nie istnieje i lepiej popsutego Kindla wyrzucić do kosza niż go naprawiać. Podsumowując. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem czytnika, to dłużej już tego nie rób, a czas jaki zaoszczędzisz spożytkuj na czytanie ebooków na swoim nowym Kindlu.


Komentarze od Disqus