Znajdź ebooka:

Aktualności

  25-02-2019 21:01

  Czytniki ebooków

  Co jakiś czas wszyscy stają przed dylematem "Jaki czytnik wybrać?". Temat wraca jak bumerang, a raz podjęta decyzja nie zawsze jest aktualna po upływie kilku lat od zakupu ostatniego urządzenia do czytania ebooków.
  czytaj

  08-11-2016 00:12

  Świat Ebooków

  Powstała nowa księgarnia z ebookami - witamy światebooków.pl!
  czytaj

  16-05-2015 08:00

  Ebook jako prezent

  Jednymi z najpopularniejszych prezentów są niewątpliwie książki. Podarowanie książki na urodziny lub z okazji innego, ważnego wydarzenia, to zawsze dobry pomysł.
  czytaj

  08-12-2014 09:00

  Czas motyli, Julia Alvarez, recenzja ebooka

  Są miejsca, które kojarzą się nam z wojną, rewolucją, wielkimi dziejowymi wydarzeniami. Są też takie walki, które pozostają zawsze w cieniu historii. Jedną z nich jest długi okres dyktatury Rafaela Trujillo na Dominikanie – rajskiej wyspie, której piękne, białe plaże nierzadko spływały krwią, zaś morze zapamiętało wiele zbezczeszczonych, zmaltretowanych ciał.
  czytaj

  02-12-2014 09:00

  Największa księgarnia z ebookami w Polsce, czyli jeszcze o piractwie

  Jaki jest Wasz typ? Kto dominuje na rodzimym rynku ebooków? Kto ustala na nim warunki? Chyba Wasza odpowiedź będzie nad wyrost optymistyczna. Chodzi o Chomikuj.pl
  czytaj

O klubie

Klub ebooka jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie czytelnictwem elektronicznym i związaną z tym małą dezorientacją czytelników.

Pragniemy ułatwić dostęp do ebooków zarówno tym którzy już korzystają z czytników i księgarni internetowych jak i tym, którzy temat dopiero badają i nie wiedzą skad zacząć.

Jeżeli nie wiesz jak zacząć przygodę z ebookami:

Wstąp do KLUBU EBOOKA!

Jeżeli jesteś już aktywnym czytelnikiem książek elektronicznych, ale chcesz być na bieżąco i wiedzieć co się na tym ryku dzieje:

Wstąp do KLUBU EBOOKA!

Członkostwo jest w pełni darmowe - zapraszam!

Właścicielem strony jest:

Marek marek@klubebooka.pl

Jestem otwarty na wszelkie uwagi i sugestie.


Komentarze od Disqus